دستگاه بلوک زنی | قیمت خرید | متحرک | هیدرولیک | اتوماتیک

نمایش دادن همه 8 نتیجه

خرید بلوک زنی

بلوک های سیمانی یکی از متداول ترین نوع مصالح در کارگاه های عمرانی است که در ایران بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. بلوک های سیمانی در ساخت سقف و دیوارهای ساختمانی کاربرد زیادی دارند و در ابعاد و اندازه های مختلف ساخته می شوند. برای ساخت بلوک در تیراژ بالا و کیفیت مناسب نیاز به دستگاه تولید بلوک و خرید بلوک زنی داریم. در دستگاه بلوک زن می توان انواع قالب را برای تولید بلوک با اندازه و تعداد مختلف استفاده نمود، که متداول ترین آن بلوک زن 4 قالبه، بلوک زن 5 قالبه و بلوک زن 6 قالب می باشد. دستگاه بلوک زن هیدرولیک، سیار، متحرک، اتوماتیک، نیمه اتوماتیک، تخم گذار نیز نامیده می شود.

دستگاه بلوک زن چیست؟

دستگاه بلوک زنی، به دستگاهی گفته می شود که جهت تولید انواع بلوک سقفی، بلوک دیواری، بلوک تیغه ای و بلوک لیکا در کارگاه های تولید بلوک مورد استفاده قرار می گیرد و بر اساس تیراژ مورد نیاز در انواع بلوک زن نیمه اتوماتیک، و بلوک زن اتوماتیک تقسیم بندی می گردد.

انواع دستگاه تولید بلوک ماشین سازی صفایی
در دسته بندی کلی، دستگاه های ماشین سازی صفایی در دو نوع ثابت (TP.LK) یا اتوماتیک و متحرک یا کادونا (KAD)، نیمه اتوماتیک تولید می شود.

دستگاه های ثابت نیز خود در دو نوع تک پاکته و دو پاکته ساخته می شوند در نوع دو پاکته امکان تولید محصولات دورنگ امکان پذیر است.خرید بلوک زنی

جهت مشاوره، استعلام قیمت بلوک زنی و خرید بلوک زن با کارشناسان فروش شرکت در ارتباط باشید. مشاوره جهت خرید بلوک زنی.

دستگاه بلوک زن کادونا که متحرک، سیار، تخمگذار، هیدرولیکی، نیمه اتوماتیک نیز نامیده می شوند در انواع مختلف و بنا به درخواست مشتری و ثبت سفارش خرید بلوک زنی طراحی و تولید شده است:

1. جدیدترین بلوک زن سیار اتوماتیک KAD1500

بهترین دستگاه بلوک زن

2. بهترین دستگاه بلوک زن هیدرولیکی KAD1400

دستگاه بلوک زن هیدرولیکی

3. دستگاه بلوک زن هیدرولیک متحرک KAD1300

دستگاه بلوک زن هیدرولیکی

4. دستگاه بلوک زن نیمه اتوماتیک KAD1200

دستگاه بلوک زن نیمه اتوماتیک
خرید بلوک زن نیمه اتوماتیک، قیمت بلوک زن نیمه اتوماتیمه اتو

5. دستگاه بلوکزن سیار تخمگذار KAD1100

دستگاه بلوک زن تخمگذار

6. بلوک زن سیار نیمه اتوماتیک KAD1000

ارزانترین دستگاه بلوک زن
خرید بلوک زنی با قیمت مناسب، ارزانترین بلوک زن

مشخصات فنی بلوک زن

دستگاه با استفاده از نیروی برق و به روش دستی یا اتوماتیک جهت ساخت انواع بلوک در کارگاه های عمرانی، ساختمان سازی و احداث کارخانه مورد استفاده قرار می گیرد. بلوک به دلیل وزن پایین و مقاومت بالا در برابر زلزله، در ساختمان سازی، مورد توجه قرار گرفته است، همچنین، عملیات اختلاط مصالح شن و سیمان برای ساخت بلوک را بلوک زنی می گویند.

بهترین دستگاه تولید بلوک کادونا 1500

بلوک زن متحرک کادونا ۱۵۰۰، از جمله پر فروش ترین در مجموعه ماشین سازی صفایی بوده که با توجه به کارایی بالا، قیمت مناسب، سهولت در استفاده، قطعات با کیفیت همیشه در ردیف انتخاب مشتریان شروع به کار قرار می‌گیرد و خرید بلوک زنی کادونا 1500 نسبت به بقیه دستگاه ها بیشتر می باشد. این سیستم با توجه به تناسب کیفیت، قیمت بلوک زنی و کارایی در زمره‌ی دستگاه‌های پرفروش در سال‌های اخیر بوده است.

دستگاه‌ بلوک زن متحرک به دلیل سهولت در نصب امکان استفاده در محل پروژه را میسر می‌سازد و هزینه حمل از محل تولید به محل پروژه حذف می شود و به طبع آن سرشکن هزینه‌های تولید نیز کمتر می‌شود.

دستگاه‌های شرکت ماشین سازی صفایی به دلیل الگوریتم ساده تولید، امکان استفاده از اپراتورهای ساده (غیر فنی) را میسر و همچنین به دلیل استفاده از قطعات با کیفیت عالی خرابی سیستم در حداقل ممکن است.

سیستم دستگاه به دلیل ظرفیت تولید متفاوت، امکان انتخاب نوع دستگاه را که این مهم با توجه به ظرفیت تولید، مقدار سرمایه گذاری و آپشن های درخواستی قابل عملیاتی کردن است و از این حیث یکی از بهترین انتخاب های مشتری به حساب می آید، لذا شرکت ماشین سازی صفایی با دانش روز دنیا، نیاز بازار، ظرفیت بازار اقدام به ساخت ماشین آلات تولید بلوک با ظرفیت های متفاوت کرده است.

نکته حائز اهمیت اینکه این شرکت با توجه به خدمات قبل از فروش، حین فروش و پس از فروش تمام موارد لازم را با مشتریان خود در میان گذاشته تا مشتریان این شرکت با اطلاعات کامل نسبت به انتخاب دستگاه تولید بلوک و نوع آن اقدام کند.

موارد مهم در انتخاب دستگاه تولید بلوک

در انتخاب نوع دستگاه کیفیت و عمر دستگاه، قابلیت دستگاه، خاصیت تغییر پذیری دستگاه، کارایی دستگاه از جمله مواردی می باشد که قیمت را توجیه می کند، لذا همیشه در انتخاب مشتری تمامی موارد مذکور را یاد آور می شویم و از این حیث ماشین آلات شرکت ماشین سازی صفایی جزء ارزان ترین ، پر فروش ترین و بروز ترین که با جدید ترین تکنولوژی های به روز دنیا ساخته می شوند می باشد.

دستگاه بلوک زنی سیار یا تخمگذار توان تولید همه نوع بلوک از انواع مصالح (پوکه معدنی، پوکه صنعتی یا همان لیکا)، شن و ماسه در موارد خاص نیز با پرلیت که بیشتر مصارف کشاورزی دارد را میسر می سازد.

متخصصین شرکت ماشین سازی صفایی از بابت موضوع نصب دستگاه ها بعد از فروش سیستم اقدام و متعاقبا نسبت به موضوع طرح اختلاط نیز راهکار ارائه می دهد. با توجه به اینکه مصالح مورد استفاده منطقه به منطقه متفاوت است این مهم جزء موارد بسیار ضروری و حائز اهمیت است که متخصصین شرکت صفر تا صد موضوع را نیز راهنمایی و روند اجرا را رصد می کنند.

شرکت ماشین سازی صفایی امید آن را دارد که گام کوچکی را در آبادانی کشور عزیزمان ایران داشته باشد.

بهترین دستگاه تولید انواع بلوک و جدول

دستگاه بلوک زن متحرک کادونا ۱۵۰۰ دستگاهی است بسیار محکم و با کارآیی بسیار بالا که توسط شرکت ماشین سازی صفایی طراحی و تولید می شود. این دستگاه چند کاره جهت تولید بلوک، جدول، فلاورباکس، کانیوو و آبرو است. نکته بارز این دستگاه ظرفیت بالای تولید بلوک است.
این دستگاه بلوک زن سیار قابلیت تولید انواع بلوک سقفی، بلوک دیواری و بلوک تیغه ای با انواع مصالح شن و ماسه، پوکه، لیکا را دارا است. قیمت بلوک زنی نسبت به قابلیت ها و ظرفیت دستگاه متغیر می باشد و در خرید بلوک زنی باید به ظرفیت تولید دستگاه دقت شود.

سیستم دستگاه اتوماتیک KAD1500

سیستم این دستگاه لودر دار و سیلودار است که قالب و ماتریس (شانه) توسط جکها حرکت می کند. منظور از لودر دار بودن آن این است که این سیستم به صورت خود پرکن بوده و عمل تغذیه قالب به صورت مکانیکی انجام می گیرد.

در بحث سیلودار بودن، عمل تغذیه بتن به صورت دستی انجام نمی شود و این عمل به ازای هر بار تغذیه سیلو سیستم با قابلیت تولید ۱۴۲عدد بلوک هر بار امکان پذیر است.

در هنگام خرید بلوک زنی باید به ظرفیت سیلو و تولید دستگاه دقت نمایید‌.
در این دستگاه در تمامی موارد اعم از پر کردن قالب، عمل تغذیه و عمل دور زدن در باند تولید کاملاً به صورت مکانیکی انجام می گیرد بنابراین در این سیستم نقش نیروی انسانی بسیار کم رنگ بوده و سیستم با یک نفر نیروی کاری قابلیت تولید انواع محصولات بتنی را توسط تعویض قالب دارد.

دستگاه کادونا ۱۵۰۰، فرمان دار، دوازده قالب بلوک همراه با یک عدد الکترو ویبره و چهار عدد ویبره هیدرولیک که همزمان با پرس هیدرولیکی از بالا عمل ویبراسیون را انجام می دهند.
حداکثر سطح قالب مورد استفاده ۱۰۰*۱۲۶ (cm (20, 30 H.

این سیستم با قابلیت تولید انواع بلوک سقفی ، بلوک دیواری و بلوک تیغه ای با انواع مصالح شن ماسه و پوکه معدنی (پومیس ) پوکه صنعتی (لیکا ) و انواع فلاور باکس ها را دارا است این سیستم با ظرفیت تولید ۱۰۰۰۰ الی ۱۲۰۰۰ عدد بلوک و ۵۰۰۰ عدد فلاور باکس در ۸ ساعت کاری است.

مشخصات فنی بلوک زن هیدرولیک اتوماتیک KAD1500

• دینام ویبره ها موتوژن
• شیلنگهای هیدرولیکی کلاً از نوع آلمانی یا ایتالیایی FLEX یا SEL استفاده شد است.
• جنس فولاد ورق های قالب دستگاه از نوع فولاد St 52 یا St 60 و قسمت های در معرض خورندگی از ورق ضد سایش است.
• شفت جکها از فولاد هارد کروم مخصوص استفاده شده است
• چفت بستها آلمانی یا از چفت بست هایی که CE اروپا دارند استفاده شده است.
• شاسی دستگاه از نوع فولاد مخصوص بوده که توان تحمل بالایی در اثر ویبره و پرس را دارد
• تابلو برق سیستم و سیستم کنترل از نوع siemens (کلیدهای حرارتی و کانداکتور ها) است.
• مجهز به سیستم هیدرولیکی با دو عدد اهرم جهت پرس و تخلیه بلوک است
• دارای یک عدد الکترو ویبره و دو عدد ویبراتور روغنی دورانی که هریک از ویبره ها توسط یک عدد دینام به قدرت ۲ اسب بخار کار می کند.

دینام دستگاه تولید بلوک اتوماتیک KAD1500 به این شرح است:

1. یک عدد دینام ۳ اسب بخار جهت حرکت دستگاه
2. یک عدد دینام ۱۰ اسب بخار جهت سیستم هیدرولیک
3. چهار عدد دینام ۳ اسب بخار جهت سیستم ویبراسیون
4. یک عدد دینام ۳ اسب بخار جهت دور زدن سیستم
در موارد خاص که سفارش مشتری مبنی بر تولید محصول بتنی خاص باشد، دو عدد الکتروویبره نیز به سیستم اضافه می گردد که در واقع سیستم قالب و ماتریس از شش جهت توسط شش عدد ویبراتور عمل متراکم کردن بتن را انجام می دهد.

بلوک زن نیمه اتوماتیک (بلوک زن هیدرولیکی)

در این دستگاه ساخت بلوک دقیق تر و در تیراژ بالا انجام می شود. ویبره قالب ها به صورت برقی بوده و پرس نیز هیدرولیکی است، به همین دلیل بلوک ساخته شده ابعاد صاف و یکنواختی دارد. ورق استفاده شده در دستگاه به ضخامت 8 میلیمتر به همراه سنبه برش cnc ارائه می شود. همچنین در یک شیفت کاری تعداد 4000 تا 4500 بلوک را می توان تولید نمود.

الکتروموتور های دستگاه شامل مشخصات زیر است:

1. سیستم هیدرولیک دارای الکتروموتور سه فاز با توان 5.5 اسب بخار می باشد.
2. برای ویبره قالب ها از الکترو موتور با توان 3 اسب بخار استفاده می شود.
3. برای حرکت و گردش دستگاه از الکتروموتور با توان 2 اسب بخار استفاده می شود.

ابعاد قالب دستگاه بلوک زن نیمه اتوماتیک (بلوک زن هیدرولیک)
• بلوک سیمانی 40*20*10
• بلوک سیمانی 50*20*15
• بلوک سیمانی 40*20*20
• بلوک سیمانی 40*20*7

بلوک زن اتوماتیک (بلوک زن ثابت)

دستگاه بلوک زنی ثابت، برای ساخت بلوک به نظارت یک اپراتور نیاز دارد. پس از ساخت، بلوک ها بر روی پالت چوبی قرار گرفته و برای خشک شدن به محل مناسب منتقل می شود. از ویژگی های دستگاه می توان به امکان نصب سیلو، امکان تعویض قالب برای ساخت انواع بلوک و امکان ساخت حداکثر 14000 بلوک در یک شیفت کاری اشاره کرد. همچنین دستگاه تمام اتوماتیک می تواند به صورت دستگاه بلوک زن اتوماتیک 12 قالبه سیلودار با ظرفیت های مختلف نیز ساخته شود. الکتروموتورهای به کار رفته در دستگاه بلوک زن اتوماتیک شامل دورهای 1400 و 3000 RPM می باشد، که عبارتند از:

• برای سیستم هیدرولیک (الکتروموتور با توان 15.5 اسب بخار)
• برای ویبره قالب بلوک (دو الکتروموتور با توان 3 اسب بخار)
• برای حرکت دستگاه (الکتروموتور با توان 1 اسب بخار)
ابعاد قالب دستگاه بلوک زن تمام اتوماتیک (دستگاه بلوک زن ثابت)
• 15*20*40
• 20*20*40

ویژگی های دستگاه بلوک زن تمام اتوماتیک

• مقاومت شاسی بالا
• راه اندازی به وسیله تابلو برق سه فاز
• در مدل سیلودار، مصالح مصرفی در قسمت باکت قرار می گیرد.
• سیستم پرس قالب به دو صورت سیستم پرسی و سیستم چکشی انجام می شود.

اجزای دستگاه تولید بلوک

1. الکترو ویبره
2. سمبه
3. قالب
4. تابلو برق
5. پمپ هیدرولیک
6. شاسی
7. سینی
8. شیر هیدرولیک

نحوه کار با دستگاه بلوکزن

• در ابتدا نقاط مهم دستگاه از قبیل قالب و سمبه را تنظیم کنید.
• مخلوط شن، ماسه و پوکه را در داخل سینی دستگاه ریخته و با استفاده از تی یا شن کش، مخلوط به داخل قالب بلوک هدایت می شود.
• در مرحله بعد ویبره دستگاه را روشن می کنیم و قالب ها تحت ارتعاش قرار می گیرند و در صورتی که داخل قالب ها، پس از لرزش فضای خالی بوجود آمد آن را دوباره پر می کنیم.
• پس از ارتعاش قالب ها، سمبه دستگاه را پایین می آوریم تا عملیات تراکم انجام گیرد.
• در مرحله آخر همان طور که عملیات ویبره در حال انجام است و سمبه دستگاه پایین می باشد، قالب ها را بیرون می آوریم و جهت خشک شدن به محیط مناسب منتقل می گردد.

مصرف برق دستگاه 

برق مصرفی در دستگاه 220 تا 380 ولت می باشد که به طور کلی دستگاه بلوک زن دستی به وسیله برق تک فاز کارآیی مناسب را خواهد داشت. ولی مدل اتومات و نیمه اتوماتیک برای راه اندازی به برق سه فاز احتیاج دارند. تفاوت سیستم برقی تک فاز و سه فاز در دامنه توان آنها است که برق تک فاز توان ثابت ندارد و برق سه فاز به صورت توان ثابت می باشد.

انتخاب دستگاه تولید بلوک مناسب

• اجزاء مختلف دستگاه مانند نوع ورق ها، نوع الکتروموتورها، سیستم هیدرولیک و آلیاژ قطعات، دارای کیفیت مناسب باشد.
• حرکت فرمان های دستگاه، مانند سیستم هیدرولیک بصورت آهسته یا شتاب زده نباشد.
• دستگاه بتواند بدون گیر و ایرادی کار کند، مانند حرکت سنبه که نباید به قالب ضربه وارد کند و همچنین حرکت رفت و برگشتی ریل و سینی روان و بدون گیر باشد.
• چکش یا ویبره دستگاه بتواند ضربه را به صورت کوبه ای (پرسی) و فشار مناسب به بلوک وارد کند.

سرویس و نگهداری دستگاه

• در زمانی که قالب ها خالی است از ویبره زدن پرهیز شود، زیرا سبب آسیب به دستگاه می شود.
• بعد از اتمام عملیات ساخت بلوک، قالب ها را تمیز نمایید.
• دستگاه باید در زمین صاف قرار بگیرد تا در زمان ساخت بلوک دچار مشکل نشود.
• واسکازین و روغن هیدرولیک به صورت دوره ای تعویض شود.
• برای محافظت از الکتروموتور از نوسانات برق جلوگیری شود.
• الکترو موتور در معرض رطوبت و آب قرار نگیرد.
• از فشار بیش از اندازه به سمبه دستگاه خودداری گردد.
• ریل و سمبه دستگاه به صورت منظم، روان کاری شود.
• نحوه ساخت دستگاه بلوک زنی دستی و انواع دیگر به گونه ای است که بهتر است قالب دستگاه پس از تولید 1 میلیون بلوک تعویض شود.

کاربرد دستگاه تولید بلوک

در مبحث ماشین آلات ساختمانی و راهسازی، دستگاه بلوک زن به منظور تهیه بلوک در ابعاد و انواع مختلف (بلوک ساختمانی دیواری و سقفی) کاربرد دارد که معمولا برای ساخت بلوک به حجم 40 کیلوگرم یا تقریبا یک فرغون ملات با درصد رطوبت پایین احتیاج است.

عملیات اختلاط مصالح برای ساخت بلوک به وسیله دستگاه همزن بتن انجام می شود که به طور تقریبی نسبت یک پیمانه سیمان پرتلند، 3.5 پیمانه شن، 2.5 پیمانه ماسه و درصدی آب برای ساخت ملات مناسب می باشد. همچنین در کارهای عمرانی بلوک های پوکه ای و سیمانی بیشترین کاربرد را دارند.


مزایای دستگاه بلوکزن

• توانایی تولید بلوک در تیراژهای مختلف
• استفاده از ورق ضخیم و الکتروموتور باکیفیت در ساخت دستگاه
• امکان تولید انواع بلوک های بتنی و لیکا
• طراحی استاندارد و مقرون به صرفه
• تولید انواع بلوک با دقت بالا در ابعاد مختلف

دستگاه بلوک زن دست دوم

از آنجایی که ماشین بلوک زن همواره با مصالح مختلف مانند شن و ماسه سر و کار دارد، دارای استهلاک بالایی می باشد. همچنین نحوه سرویس و نگهداری در کیفیت دستگاه بسیار موثر است.

نکته قابل ذکر، با اینکه قیمت دستگاه بلوک زنی دست دوم ارزان تر است، اما دستگاه دست دوم فاقد گارانتی بوده و لذا خریداری آن توصیه نمی شود.

بلوک چیست؟
بلوک، قطعه ای پیش ساخته است که از اختلاط سیمان و ماسه به همراه آب، برای دیوارچینی داخلی و خارجی به دو صورت تو پر و تو خالی تهیه می شود. امروزه بلوک به دلیل حمل آسان، عایق نسبی در برابر حرارت و صوت، بیشتر مورد توجه قرار گرفته است. همچنین می توان بلوک ها را در انواع معمولی، سبک، و نیمه سبک به بلوک سقفی، بلوک دیواری و بلوک نمادار تقسیم بندی کرد.

تفاوت انواع بلوک
اندازه: در ساخت بلوک از لحاظ اندازه محدودیتی وجود ندارد و می توان برای ارتفاع استاندارد 200 میلی متر، ابعاد متفاوت را در نظر گرفت.
شکل: با توجه به قالب، دستگاه اشکال مختلف بلوک را می توان تولید نمود.
جنس مصالح: امکان ساخت انواع بلوک ها با مواد اولیه متفاوت، مانند بلوک معدنی (پوکه معدنی)، بلوک لیکا (پوکه صنعتی) و بلوک سیمانی (شن و ماسه) وجود دارد.دستگاه بلوک زن و جدول زن هیدرولیک متحرک، خرید بلوک زن، قیمت بلوک زن

جهت استعلام قیمت بلوک زن و خرید بلوک زنی با کارشناسان فروش شرکت ماشین سازی صفایی در تماس باشید.

لیست قیمت بلوک زن …